Hirdetésszervező munkatársat keresünk - Írások - Fuvarosok lapja

Hirdetésszervező munkatársat keresünk

Hirdetésszervező munkatársat keresünk!Hirdetésszervező pozícióra keressük leendő munkatársunkat, aki megbízható, dinamikus, lelkiismeretes, szorgalmas, kitartó, jól kommunikál, eredményekben gondolkodik és határozott fellépésű. A munkavégzés kötetlen munkaidőben és helyen, vállalkozói jogviszonyban történik. A munkához szükség van minimum napi 4 óra szabadidőre reggel 8 és este 6 között.

Feladatok:

  • Potenciális hirdetők megkeresése, kapcsolatteremtés
  • Ajánlataink kidolgozása a marketingosztállyal együttműködve
  • Ajánlatok előkészítése
  • Cégünkkel, reklámajánlatainkkal kapcsolatban érdeklődők kiszolgálása
  • Reklámügynökségekkel való együttműködés kiépítése, kapcsolatok kezelése
  • Tördelőszerkesztővel való szoros együttműködés
  • Adminisztratív háttérmunka elvégzése

Elvárások:

  • Rendelkezzen saját számítógéppel, internet kapcsolattal
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Számlaképesség (vállalkozói jogviszony)

Előnyt jelenthet:

  •  Nyelvtudás (horvát, angol, német vagy más európai nyelvek)

Amit mi kínálunk:

  • Kötetlen munkaidő, ám napi rendszerességű munka
  • Hosszú távú munkalehetőség

Egyéb információ:

Olyan jelöltek jelentkezését várjuk, akik képesek rá, hogy meglévő reklámügynökségi vagy hirdetői kapcsolataikat egy új munkahelyen kamatoztassák, vagy ha nem rendelkeznek ilyen kapcsolatokkal, akkor azokat önállóan kiépítsék. Ha Ön olyan jelölt, aki képes kitartóan, szorgalmasan és lelkiismeretesen dolgozni, és lelkesedni azért, hogy jó kapcsolatokat alakítson ki emberekkel és szeret segíteni, várjuk Önt.

Az új kollégák beilleszkedésére, betanítására és továbbképzésére figyelmet fordítunk.

Amennyiben az állás iránt érdeklődik, a következő linken talál további információkat, és jelentkezését az Adatvédelmi törvény miatt kizárólag ezen a linken keresztül tudjuk elfogadni.

Amennyiben a pozícióval kapcsolatban kérdése van, a szemelyzet@ujmedia.eu e-mail címen
keresztül tudja feltenni.

       Szakkönyveink

Bármely vállalkozásnak
Emberi ügyek a munka világában
Adatvédelmi 1x1 kisvállalkozóknak

Építőipari vállalkozásoknak
Kisvállalkozások munkavédelme
Új energiahatékonysági követelmények az építőiparban

Személy- és teherszállító vállalkozásoknak

561-es tudástár